Gezond beleg voor op een boterham

Een gezonde lunch, heb jij er soms moeite mee? Je kan natuurlijk lekkere salades maken, soepen of andere (niet)brood gerechten. Maar een boterham is soms echt lekker. Veel schrikken af van brood omdat er tegenwoordig veel artikelen online zijn waarbij ze brood afraden. Brood is niet verkeerd, zolang je maar weet wat je erop doet. Voorbeeld van een broodje gezond, is echter niet heel gezond. 

Hieronder deel ik met jullie mijn lunch van afgelopen week, maar ik geef ook gelijk andere voorbeelden die je kan gebruiken.

  • 2 boterhammen, voorkeur naar volkoren, spelt of zuurdesem.
  • 1 banaan
  • 2 cherry tomaten
  • Een halve avocado
  • 2 plakjes kipfilet
  • Pindakaas
  • Cacaonibs

Eén boterham besmeer je met pindapasta van Body en Fit shop (andere is ook prima), daarop leg je plakjes banaan en strooi je er wat cacaonibs over. De andere boterham besmeer je met avocado (prak eerst in een bakje de avocado zodat je het kan smeren op de boterham), leg er twee plakjes kipfilet en snijd de cherry tomaatjes door de helft en leg dit erboven. Eventueel op smaak met wat peper.

Andere opties:

Wat eet jij graag op brood? Heb jij nog andere opties die in het rijtje passen?

cropped-naamloos1.png

Advertentie

Leave a comment

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: