Blondies met Oreo Brownie koekjes


Blondies, ken jij ze al? Het zou me niet verbazen als je er nog nooit van hebt gehoord maar het is echt MEGA lekker! Het is chocolade brownie maar dan met witte chocolade. Klinkt dat niet hemels? En dat in combinatie met gesmolten chocolade en Oreo koekjes #tegek!

Ik heb de blondies gemaakt in een kleine ovenschaal, daarna vierkantjes van gesneden zodat je het makkelijk op een schoteltje kunt leggen voor bijvoorbeeld visite. Dus als je een keer geen zin hebt om een grote taart te bakken maar toch iets lekkers en redelijk speciaal; maak dan blondies met bv. Oreo koekjes of eventueel andere lekkere koekjes!

Wat heb je nodig voor 12 stukjes blondies met Oreo brownie koekjes?

  • 200 gram witte chocolade
  • 1 rol Oreo brownie
  • 100 gram roomboter
  • 125 gram licht bruine basterdsuiker
  • 125 gram kristalsuiker
  • 3 eieren
  • 230 gram bloem
  • 50 gram pure chocolade

Verwarm de oven voor op 180 graden.
Als snijd of breek je de witte chocolade in kleine stukjes en doe je dit in een pannetje. Voeg de roomboter in stukjes toen bij het pannetje en zet op laagvuur. Roer tussendoor door tot het gesmolten is.

Doe de eieren in een kom met de bruine basterdsuiker en de kristalsuiker en roer met een garde goed door. Doe dit ongeveer 3 tot 5 minuten. Voeg de witte chocolade mengsel toe en meng goed door en uiteindelijk voeg je de bloem toe.
Kruimel de helft van de Oreo Brownie en voeg dit aan het mengsel toe.

Leg een vel bakpapier in de ovenschaal en giet het mengsel erin. Zet de timer op ongeveer 35 minuten. Haal de blondies eruit en laat afkoelen.
Als het eenmaal op kamertemperatuur is smelt je au-bain marie de pure chocolade die je eroverheen schenkt en breek je de laatste Oreo Brownies op de blondies.

Geniet ervan!
Laat je mij weten als je deze blondies met Oreo brownie hebt gemaakt? Tag me in je bericht op Facebook of Instagram! @eefjesfinest #eefjesfinest #vindikleuk 

Advertentie

Leave a comment

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: